Bahigo

Bahigo
Bahigo

Rivalo sisteminin isim değişikliği ile karşımıza çıkmış hali; bahigodur. Bahigo sistemi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmek için uygulamanız gereken birkaç adım bulunmaktadır. Bu adımları sizlere sırası ile sunalım.

 Bahigoya Nasıl Üye Olunur?

Bahigo sistemine üye olmak için ilk olarak sistemin web sitesi üzerinden giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra sistem sizlere kayıt olmanız için bir pencere açar. Kayıt sırasında genel ve doğru olarak girilmesi zorunlu bazı bilgileriniz talep edilir. Bu bilgileriniz ise; adınız soy adınız ile başlar; cinsiyetiniz, yaşınız, doğum tarihiniz, bulunduğunuz ülke ve cep telefonu numaranız olarak devam eder. Cep telefonu numaranızı doğrulama kodu ve güvenliğiniz için sisteme kayıt etmeniz gerekir.

 Bahigo Doğrulama Linki Nedir?

Bahigo giriş ile sistemin web sitesine giriş yaptıktan sonra yukarıda bilgileri girmeniz ilk adımdır. İkinci olarak ise; mail adresinizi girmeniz ve sizden yeni bir şifre oluşturmanız istenir. Girmiş olduğunuz mail adresinizin aktif olarak kullanılıyor olması gerekir. Bunun sebebi ise; doğrulama kodunun gönderilecek olmasıdır. Doğrulama kodu; mail aracılığı ile gelir. Ve linki tıkladığınız takdirde kaydetmiş olduğunuz mail adresi üzerinden sisteme giriş yapmış olursunuz.

Üyelik İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

Bahigo üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra ve sistem üzerinden para kazanmak adına işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayıp, para kazandığınız da sizleri neler bekler? Bu adımda sistem üzerine kaydetmiş olduğunuz bilgileriniz doğrultusunda tercih ettiğiniz döviz kuru üzerinden ve talep ettiğiniz bankaya yada sistem üzerinden kullanılması zorunlu olan aracı banka kuruluşuna para başvurunuz iletilir. Ancak bu adımda parayı çekmeyi talep eden kişinin kesin olarak sizin kendiniz olduğunuzdan sistem emin olmak ister.

 Kayıt İşlemleri

Bahigo kayıt işlemleriniz sırasında para çekerken sıkıntıya düşmemek için mutlaka bilgilerinizi en doğru şekilde girmeye özen göstermeniz gerekir. Eğer siz para çekme talebinde bulunduğunuzda sistem, bu talebi sizin gerçekleştirmiş olduğunuza emin olmak isterse o halde sizden kimlik bilgilerinizi göndermenizi ister. Bu kimlik bilgileri genel itibari ile kimlik fotokopisi yada kimlik fotoğrafı gönderimi şeklinde olur. Bunun yanı sıra sizin adınıza oluşturulmuş bir fatura yardımı ile de işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bahigo Güvenilir mi?

Bahigo sistemi üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerinizin tamamı sistem güvencesi ile sizlere sunulur. Yaşayabileceğiniz teknik aksaklıklar, para yatırma ve para çekme durumlarında sistem oluşabilecek tüm sorunları üstlenmektedir. Bu sebeple sistem güvenilirdir. Ve parasal meselelerde dahil olmak üzere sizlerin tüm taleplerini olması gerektiği gibi gerçekleştirir. Teknik aksaklıklar ile alakalı olarak sistem üzerinden 7/ 24 iletişim kurabileceğiniz merciiler de mevcuttur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın